Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Statystyki drużyny

Aktualności

7 wygrana Iskierek w tej rundzie!

• autor: Paulaa92, 2015-05-30 21:09

Dnia 30.05 został rozegrany mecz 19 kolejki III ligi małopolskiej, pomiędzy Iskrą Brzezinką, a drużyną Szaflar. Iskierki udanie zrewanżowały się w tym meczu za niezbyt korzystny wynik z poprzedniej rundy, gdzie padł remis 2:2…

Mecz nie należał do najłatwiejszych, zarówno jak i przez niekorzystne warunki pogodowe oraz dobrej gry drużyny przeciwnej. Mecz ze względów zaciętej walki obu zespołów obfitował w wiele fauli i stałych fragmentów gry i to właśnie dzięki świetnej piłce Pauliny Gracy z rzutu rożnego i precyzyjnemu uderzeniu głową piłki przez Marlenie Bęc Iskra wyszła na prowadzenie w tym meczu. Wyprowadzane ataki gospodyń, jak i drużyny przyjezdnych zostały przerywane przez formacje obronne obu zespołów. Iskierki swoją 2 bramkę zdobyły z rzutu karnego wykonywanego przez Marlenę Bęc, która ponownie nie pomyliła się z linii 11 metra, po faulu na Paulinie Gracy. Drużyna Szaflar zdobyła kontaktową bramkę tuż przed końcowymi minutami pierwszej połowy, poprzez błąd formacji obronnej i bramkarki Iskry. Wynik po pierwszych 40 minutach 2:1 dla gospodyń.

W  drugiej połowie  drużyna przyjezdnych próbowała wyrównać wynik spotkania, ale dobrze w bramce spisywała się golkiperka Iskierek i to właśnie one zdobyły 3 bramkę i ustaliły wynik spotkania poprzez Paulinę Gracę, która wykorzystała zamieszanie w polu karnym i zdobyła gola i poraz kolejny 3 punkty zostały w Brzezince.!

Dobra passa Iskierek trwa w 8 meczach wygrały 7 meczy  jeden zremisowały, bilans bramkowy tej rundy 39 bramek zdobytych, 5 straconych.

Między innymi o tym meczu i nie tylko zamieniliśmy kilka zdań ze zdobywczynią 2 bramek w tym spotkaniu Marleną Bęc:

Jak ocenisz postawę zespołu w dzisiejszym meczu?

Moim zdaniem każda dziewczyna dała z siebie 100%, starałyśmy się wyjść w pełni skoncentrowane i skupić się tylko na tym meczu. Uważam, że widać było naszą grę zespołową .

Szaflary postawiły wysoko poprzeczkę, w tym meczu i chyba nie było łatwo wygrać w tego spotkania?

Tak rywalki postawiły wysoko poprzeczkę w tym meczu, widać, że przyjechały tu po 3 punkty. Jednak ich gra pozwoliła tylko na zdobycie jednej bramki w tym meczu. Wiadomo każdy mecz jest inny i w tym sporcie wszystko się może zdarzyć.

Zdobyłaś dwie bramki w tym meczu(jedną z rzutu karnego) był stres przed egzekwowaniem 11-stki?

Nie było żadnego stresu, ponieważ jeżeli podchodzę do wykonania 11-stki jestem skoncentrowana i w 100% pewna tego strzału.

W tej rundzie Iskra jest jak dotąd niepokonana , jak myślisz, co głównie przyczynia się do tak dobrych wyników?

Tak, póki co mamy wszystkie mecze wygrane i jeden remis, ale pozostały nam jeszcze 2 mecze do rozegrania. Myślę, że upór i determinacja każdej z nas powoduję, że mamy wyniki w tej rundzie jakie mamy. Wiemy, o co walczymy i każda na boisku daje z siebie wszystko w meczu.

Kolejny mecz Iskra rozegra w Tuchowie 6 czerwca.