Iskra Brzezinka Seniorki - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AS Progres - Victoria Gaj
Tuchovia Tuchów - Podgórze Kraków
Szaflary Szaflary - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Piast Skawina - Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Novi Narama

pon.

Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Nowy Wiśnicz zdobyty!

• autor: Paulaa92, 2015-04-27 19:12

W dniu 26.04 kwietnia, Iskierki udały się do Nowego Wiśnicza, by rozegrać spotkanie w ramach 14 kolejki gr. małopolskiej. Iskra dominowała w tym meczu, pewnie wygrała to spotkanie 4:0 i wróciła do Brzezinki z kompletem punktów.

Był to kolejny mecz, w którym dziewczyny z Brzezinki zachowały czyste konto, pomimo kilku groźnych ataków wyprowadzonych przez drużynę Szreniawy. Iskra kontrolowała grę w tym meczu, wynik spotkania mógł być zdecydowanie wyższy, gdyby Iskierki wykorzystały kilka dogodnych sytuacji bramkowych.

Bramki w tym meczu zdobyły :

Paulina Dybeł (rzut rożny) 5 minuta .

Paulina Dziadek 21 minuta.

Marlena Bęc (rzut karny) 55 minuta.

Paulina Dziadek 75 minuta.

Wywiad z najskuteczniejszą zawodniczką Iskry - Pauliną Dziadek

Co sądzisz o dzisiejszym meczu z zespołem  nowego Wiśnicza?

Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Cała drużyna spisała się świetnie, grałyśmy swobodnie piłką  bez większych problemów. Co prawda szły ze strony Wiśnicza niebezpieczne kontry, ale koleżanki z obrony skutecznie przerywały ataki rywalek. W poprzedniej rundzie mecz z Nowym Wiśniczem zremisowałyśmy, a dziś wynik był 4:0, więc o czymś to musi świadczyć. Staramy się, żeby z meczu na mecz był większy progres, tym bardziej cieszy nas fakt, że pokonujemy drużyny z którymi miałyśmy spore problemy. Mamy jeszcze dużo do udowodnienia!

Jak ocenisz swoją dzisiejszą postawę w meczu z drużyną Szreniawy (przypomnijmy, że zdobyłaś dziś dwie bramki)?

Myślę, że bywały lepsze mecze w moim wykonaniu, ale za każdym razem oddaję całą siebie na boisku. Sądzę, że 2 trafione bramki w tym meczu to i tak sporo. W końcu piłka nożna to moja wielka miłość.

Za tydzień kolejna potyczka ligowa z drużyną Prądniczanki, jak myślisz, ten mecz będzie trudniejszy od dzisiejszego?

Moim zdaniem mecz z Prądniczanką będzie zdecydowanie trudniejszy niż dzisiejszy. Drużyna ta jest bardzo zgrana i posiada duże umiejętności jeżeli chodzi o grę piłką. Będzie to jeden z trudniejszych meczy, tym bardziej, że w zeszłej rundzie przegrałyśmy z tym zespołem 2:3.

Który mecz według Ciebie był najlepszy w Twoim wykonaniu jak i całej drużyny i dlaczego?

Ciężko to ocenić, ponieważ było kilka meczy, które zagrałyśmy prawie bezbłędnie, ale myślę,  że jednym z najlepszych w naszym wykonaniu był mecz rozegrany w poprzednim sezonie z Bukowiną Tatrzańską. Mecz skończył się wynikiem 1:1 ale podczas walki na boisku oddałyśmy całe serce. Potwierdzeniem gry tego zespołu był awans do wyższej ligi, co świadczy o wysokiej klasie tej drużyny. Tak jak mówiłam wcześniej, to właśnie ten rywal zapadł mi w pamięci jako najtrudniejszy.

Do zakończenia sezonu pozostało 7 meczy, jak uważasz, który z tych meczy będzie najtrudniejszy i dlaczego?

Sądzę, że będzie to mecz ze Starówką Nowy Sącz. Jest to doświadczona drużyna, która cały czas gra pressingiem i ciągnie do przodu. Wiadomo, mecz meczowi nie jest równy więc nie mogę powiedzieć jak on się zakończy, ale myślę, że będzie to najtrudniejszy mecz w tej rundzie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Iskra BrzezinkaAS Progres
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres
2015-06-14, 15:00:00
    relacja »

Prądniczanka Kraków Starówka Nowy Sącz
Szreniawa Nowy Wiśnicz Piast Skawina
Podgórze Kraków Szaflary Szaflary
Victoria Gaj Tuchovia Tuchów
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

patron medialny

MTS Piast Skawina-Iskra Brzezinka