Iskra Brzezinka Seniorki - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AS Progres - Victoria Gaj
Tuchovia Tuchów - Podgórze Kraków
Szaflary Szaflary - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Piast Skawina - Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Novi Narama

pon.

Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Wyjazdowa wygrana Iskierek

• autor: Paulaa92, 2014-05-03 21:55

Iskierki w swoim trzecim ligowym pojedynku, tym razem udały się na wyjazdowe spotkanie z drużyną Novi Narama. Mecz został rozegrany na boisku w Smardzowicach w dniu 03.05.2014 r. o godzinie 17stej przy niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mżawka w połączeniu z wiatrem i niską temperaturą skutecznie utrudniały dziewczętom grę.

W pierwszej połowie spotkania drużyna Iskry Brzezinka zdominowała drużynę Novi Narama, jednak niedokładności w grze nie pozwoliły Iskierką zdobyć prowadzenia na początku spotkanie. Strzały w 4 i 7 minucie Dybeł nie znalazły drogi do bramki. Pierwszy został zablokowany, drugi minął słupek bramki strzeżonej przez Karolinę Wójcik.

Pomimo widocznej przewagi drużyny z Brzezinki należy pochwalić zawodniczki Novi Narama, które skutecznie się broniły.

Groźnie pod bramką Novi zrobiło się ponownie w 27 minucie gdzie po strzale z okolic linii pola karnego uderzała  Dybeł bramkarka niepewnie odbiła piłkę która trafiła pod nogi Chrapkiewicz jednak jej dobitkę również odbiła Wójcik. Trzy minuty później groźny strzał z ok. 25 metrów oddała Górkiewicz jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

W 33 minucie groźną akcję przeprowadziła drużyna Novi  Szydło otrzymała piłkę, którą wypuściła sobie na wolne pole,  jednak Kleczkowska była szybsza i przerwała ten kontratak.

Iskierki dopięły swego w 35 minucie. Z własnej połowy długim podaniem popisała się Patrycja Bęc  jej podanie przejęła Dziadek i popędziła na bramkę wychodząc sam na sam z bramkarką i niskim strzałem po długim rogu nie dała jej szans na skuteczną obronę.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem drużyny z Brzezinki. Drugą połowę spotkania lepiej zaczęły zawodniczki Novi Narama.

Już w 41 minucie przeprowadziły dwie groźne akcję najpierw Ziółek mocno uderzyła z lewej strony i nierozgrzana Paw niepewnie złapała piłkę. Chwilę później ponownie Ziółek przeprowadziła rajd lewą stroną ale jej uderzenie pofrunęło wysoko nad bramką.

Z kolei w 45 minucie groźnie uderzała Górkiewicz ale piłka zatrzymała się na bocznej siatce. Mecz się wyrównał. W 47 minucie groźny strzał oddała Gera, jednak jej strzał zatrzymał się na słupku bramki.

57 minucie spotkania drugą bramkę dla Iskry zdobyła Górkiewicz. Po dośrodkowaniu Chrapkiewicz piłka nie została wybita i w zamieszaniu pod bramką trafiła pod nogi Górkiewicz, która oddała mocny strzał z pierwszej piłki. Wójcik nie miała szans na obronę. W 65 minucie ponownie dwukrotnie próbowała podwyższyć wynik jednak pierwszy został zablokowany a poprawka poszybowała obok bramki.

Trzecią bramkę dla Iskry zdobyła Bożek po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony Chrapkiewicz.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Kolejne spotkanie Iskierki zagrają na własnym terenie 11 maja.

Novi Narama – Iskra Brzezinka 0:3

0:1 Dziadek (Bęc P.)

0:2 Górkiewicz (Chrapkiewicz)

0:3 Bożek (Chrapkiewicz)

Novi Narama

Wójcik, Kasprzyk, Rosa, Szydło, Gumula (20 Ulman), Szlęk J, Ziółek, Wójcik A (67 Boczkowska), Wójcik K (65 Rerak), Mitela (60 Rajca), Szlęk W, Gadzina

Iskra Brzezinka

Malicka (40 Paw), Kleczkowska, Górkiewicz (66 Dziędziel), Bęc M. (34 Gera), Noworyta, Bęc P., Szklarczyk (57 Rudzka), Dybeł (40 Bożek), Chrapkiewicz, Klęczar (57 Nieć), Dziadek( 66 Łatacz)

autor: ~N 2014-05-04 00:01:01

avatar Mały błąd. Nie Rajca tylko Ziółek. Pozdrawiam

autor: ~p 2014-05-04 15:08:46

avatar Przepraszam taki dostałam wykaz nazwisk.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Iskra BrzezinkaAS Progres
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres
2015-06-14, 15:00:00
    relacja »

Prądniczanka Kraków Starówka Nowy Sącz
Szreniawa Nowy Wiśnicz Piast Skawina
Podgórze Kraków Szaflary Szaflary
Victoria Gaj Tuchovia Tuchów
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

patron medialny

MTS Piast Skawina-Iskra Brzezinka