Iskra Brzezinka Seniorki - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AS Progres - Victoria Gaj
Tuchovia Tuchów - Podgórze Kraków
Szaflary Szaflary - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Piast Skawina - Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Novi Narama

pon.

Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Iskierki pokonały lidera!

• autor: Paulaa92, 2013-10-30 22:15

W ostatniej kolejce ligowej w tej rundzie, Iskierki udały się na wyjazdowy mecz do Krakowa z dotychczasowym liderem- Podgórzem  Kraków.

Drużyna z Brzezinki miała w ostatniej kolejce niezwykle trudne zadanie, ponieważ zagrała z drużyną, która w 8 poprzednich meczach przegrała tylko raz. Założenie taktyczne Iskierek polegało na tym, że mają grać pressingiem na własnej połowie boiska i tak też czyniły, nie dając rozegrać się rywalkom. Iskra już w 15 minucie objęła prowadzenie po szybkiej i składnej akcji zespołowej bramkę zdobyła Beata Bożek z podania Pauliny Dziadek. Po zdobyciu pierwszej bramki, to Iskra narzuciła własny styl gry i starannie przerywała ataki gospodyń. Pomimo, iż Iskra stwarzała sytuacje bramkowe nie potrafiła ich wykorzystać. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy w 38 minucie napastniczka Paulina Dziadek minęła kilka rywalek oddała strzał na bramkę przeciwniczek, które zdołały wybić piłkę, ale tak niefortunnie, że po dobitce, strzałem głową tej że zawodniczki, pokonała bramkarkę gospodarzy i to Iskra schodziła z boiska z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron, Podgórze starało się szybko zdobyć bramkę, jednak bezskutecznie. Iskra po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu piłki przez Pauline Dybeł i uderzeniu Karoliny Chrapkiewicz strzeliła prawidłowo zdobytą bramkę, której sędzia główny spotkania nie uznał, pomimo iż piłka całym obwodem przekroczyła o dobre kilkanaście centymetrów linię bramkową. Gospodynie zdołały odpowiedzieć tylko jedną bramką, strzeloną w końcowych minutach meczu. Pomimo próby rozpaczliwych ataków nie udało się drużynie z Krakowa zdobyć bramkę wyrównującą i to Iskierki wygrały spotkanie 2:1. Wygrana w tak ważnym meczu pozwoliła Iskrze awansować z 4 pozycji jaką zajmowały przed tym meczem na 3 lokatę i spychając Podgórze II Kraków z 1 miejsca na 4. Gratulację dla całego zespołu za naprawdę dobry mecz i kolejne jakże ważne 3 punkty.

Słowa uznania także dla kibiców Iskry, którzy w liczbie kilkunastu osób zjawili się na tym meczu i dopingowali klub z Brzezinki przez większą część spotkania. :-)

autor: ksrysy13 2013-11-06 23:06:45

Profil ksrysy13 w Futbolowo Gratulacje dziewczyny! :)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Iskra BrzezinkaAS Progres
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres
2015-06-14, 15:00:00
    relacja »

Prądniczanka Kraków Starówka Nowy Sącz
Szreniawa Nowy Wiśnicz Piast Skawina
Podgórze Kraków Szaflary Szaflary
Victoria Gaj Tuchovia Tuchów
Iskra Brzezinka 1:0 AS Progres

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

patron medialny

MTS Piast Skawina-Iskra Brzezinka