Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Statystyki drużyny

Aktualności

PEWNE ZWYCIĘSTWO ISKIEREK !!!

• autor: Barciaczek, 2013-10-20 19:19

W 8 kolejce Iskierki podejmowały na własnym stadionie Prądniczankę Kraków, która przed tym spotkaniem zajmowała 9 miejsce w tabeli.

Drużyna gospodarzy pomimo nieobecności kilku podstawowych zawodniczek bez problemu poradziła sobie z drużyną z Krakowa. Od początku meczu Iskierki narzuciły swoje tempo gry, utrzymywały się przy piłce i stwarzały sobie dogodne sytuacje. Bramkę na 1-0 po pięknej zespołowej akcji Angeliki Górkiewicz  i Patrycji Klęczar zdobyła Beata Bożek. Kilka minut później wynik na 2-0 podwyższa nasza najskuteczniejsza zawodniczka Beata Bożek po rewelacyjnym podaniu Patrycji Klęczar. 10 min przed końcem połowy na piękną indywidualną akcję zdecydowała się Marlena Bęc,  minęła 2 obrońców i technicznym strzałem pokonała bramkarkę przeciwniczek. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji ale niestety brakło skuteczności. Po przerwie nastąpiła totalna dominacja gospodarzy, Iskierki stwarzały sobie jedną za drugą sytuacje, lecz niestety w tym dniu były niesamowicie nie skuteczne. W drugiej połowie Iskierki trafiły tylko 2 bramki. Na 4-0 po pięknej indywidualnej akcji Dominiki Łatacz bramkę strzeliła Justyna Nieć, a na 5-0 po rzucie karnym wywalczonym przez Natalie Stanclik wynik podwyższyła Patrycja Bęc. Mecz można zaliczyć do bardzo udanych, był to najlepszy mecz jaki rozegrały do tej pory podopieczne Michał Barciaka. Piękne składne akcję, utrzymywanie się przy piłce, szkoda tylko niewykorzystanych sytuacji bo wynik mógł być zdecydowanie wyższy.