Czy Iskrze uda się zająć miejsce w czołowej 3 na koniec sezonu?

Statystyki drużyny

Aktualności

Piszą o nas...

• autor: rudzka1, 2013-09-08 15:37

Kobieca drużyna Iskry Brzezinka wygrała 2:0 z Wandą Kraków. Fakty Oświęcim patronuję medialnie zespołowi z Brzezinki.

Przyjezdne mogły prowadzić już w 1. minucie. Dziadek przegrała pojedynek jeden na jeden z bramkarka. Gospodynie starały się strzelić gola, ale ich próby nie przynosiły efektu. W pierwszej połowie z bramki cieszyły się przyjezdne. Dziadek wykorzystała podanie Hylińskiej i otworzyła wynik spotkania.

W drugiej odsłonie podopieczne Michała Barciaka dołożyły drugie trafienie. Bożek otrzymała piłkę od Górkiewicz i sprytnym, technicznym oraz precyzyjnym strzałem pokonała bramkarkę Wandy. Zawodniczki Iskry mogły zdobyć więcej goli, ale ta sztuka im się nie udała.

Obecnie Iskra jest czwarta w tabeli. Kolejny mecz ligowy kobiety zagrają na swoim obiekcie w niedzielę 15 września o godz. 11.

Wanda Kraków II - Iskra Brzezinka 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dziadek, 0:2 Bożek.

Skład Iskry: Barbara Paw (60. Ewa Malicka), Monika Kleczkowska, Marlena Bęc, Paulina Noworyta, Katarzyna Szklarczyk, Justyna Nieć (55. Krystyna Bezwińska), Angelika Hylińska (50. Beata Bożek), Paulina Dybeł, Patrycja Bęc (55. Angelika Górkiewicz), Paulina Dziadek, Dominika Łatacz (50. Patrycja Klęczar). Trener: Michał  Barciak.